Korzyści

Sprawdź co zyskujesz

Szukasz odpowiedniego kredytu, ale nie wiesz od czego zacząć? Chcesz być pewny, że podejmiesz właściwe decyzje finansowe? Z moją pomocą uzyskanie kredytu stanie się prostsze, zaoszczędzisz mnóstwo czasu i unikniesz trudności.

Przeczytaj dlaczego warto mi zaufać.
Korzyści ze współpracy z ekspertem kredytowym Sylwią Domino
https://sylwiadomino.pl/wp-content/uploads/2020/04/bgn-slider-blue-corner-left.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Bezpłatne wsparcie eksperta

Od 2000 roku pracuje w branży finansowej, z czego 18 lat przepracowałam w bankach. Mam ogromne doświadczenie oraz wiedzę o produktach i procedurach. Znam specyfikę każdego banku, jego ofertę i wymagania. Śledzę na bieżąco wszelkie zmiany, co pozwala dobrać odpowiednie rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb i sytuacji finansowej. Co najważniejsze, moje usługi są całkowicie bezpłatne. Więcej na stronie O mnie.

Wiele banków w jednym miejscu

Nie trać cennego czasu na wizyty w bankach. Dokładnie przeanalizuję oferty kilkunastu instytucji finansowych. Znajdę dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania, przedstawię ich wady i zalety. Przekażę Ci wiedzę, dzięki której świadomie podejmiesz właściwe decyzje.

Pomogę przygotować dokumentację kredytową

Po dokładnej analizie Twojej sytuacji finansowej i transakcji zapewnię Ci pełne wsparcie w przygotowaniu niezbędnych dokumentów oraz wypełnieniu wniosków kredytowych. Złożenie wniosku bez właściwego przygotowania może zwiększyć ryzyko otrzymania negatywnej decyzji i utraty szansy na finansowanie. W przypadku problemów podpowiem, co należy zrobić, aby poprawić Twoją zdolność kredytową.

Koordynuję cały proces kredytowy

W proces przyznania kredytu jest zaangażowanych wiele osób i wymaga dużego nakładu pracy… ale nie Twojego. Koordynowanie procesu kredytowego zostaw mnie. Będę w stałym kontakcie z bankami, by na bieżąco odpowiadać na pytania z ich strony. Ułatwię również Twój kontakt z rzeczoznawcą i notariuszem, aby cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo.

Jestem skuteczna

Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu jestem w stanie przygotować skuteczny plan działania. Nie boję się trudnych tematów. Przewiduję ewentualne problemy i często rozwiązuję je w nieszablonowy sposób. Wielokrotnie pomagałam klientom, którym inni nie byli w stanie pomóc.

Wyjaśniam wszelkie wątpliwości

Procedury okołokredytowe oraz język bankowy są często niejasne. Decyzja i umowa kredytowa zawiera wiele dziwnych słów i zwrotów. Z moją pomocą zrozumiesz skomplikowane formalności związane z transakcją oraz zawiłe paragrafy umowy kredytowej.

Jestem mobilna

Na co dzień pracuję w Olsztynie. Działam na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i mazowieckiego, ale nie ograniczam się tylko do nich. Jestem gotowa do pomocy w innych miejscach, w zależności od potrzeb klienta.

Wspieram w przyszłości

Moje wsparcie nie kończy się z dniem wypłaty kredytu. Z przyjemnością pomagam swoim Klientom również w trakcie trwania umowy kredytowej.

Mój cel to zadowolony Klient

Zawsze dążę do pełnej satysfakcji moich Klientów oraz zapewnienia bezpieczeństwa ich transakcji. Działam w sposób etyczny, kierując się zasadami rzetelności i uczciwości. Na tych filarach buduję swoją reputację, bo tylko bardzo zadowolony Klient poleci mnie swoim znajomym.

Dane identyfikacyjne
Sylwia Domino
Działam na podstawie wpisu do rejestru pośredników kredytowych w Komisji Nadzoru Finansowego pod numerami RPK026732 oraz RHA0007477
Bądźmy w kontakcie
Serwisy społecznościowe
Dane identyfikacyjne
Sylwia Domino
Działam na podstawie wpisu do rejestru pośredników kredytowych w Komisji Nadzoru Finansowego pod numerami RPK026732 oraz RHA0007477

Copyright by Sylwia Domino. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright by Sylwia Domino. Wszystkie prawa zastrzeżone.