Sylwia Domino - ekspert kredytowy
Zadzwoń do mnie

Zadzwoń

501 657 720

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

8:30 - 17:30

Zadzwoń

501 657 720

Poniedziałek - Sobota

8:30 - 17:30

Sylwia Domino

O mnie

Nazywam się Sylwia Domino i jest mi bardzo miło, że odwiedzasz moją stronę.
Praca z Klientami to dla mnie wielka odpowiedzialność, ale i satysfakcja z pomocy w realizacji ich planów. Skorzystaj z mojego wieloletniego doświadczenia i dostępu do oferty kilkunastu banków. Zapraszam Cię do grona moich zadowolonych Klientów.

Więcej informacji o mnie znajdziesz poniżej.

Sylwia Domino

Kim jestem?

Sylwia Domino - zdjęcie profilowe

Od 2000 roku pracuje w branży finansowej, ale cały czas pamiętam jakie uczucia towarzyszyły mi, kiedy ubiegałam się o swój pierwszy kredyt hipoteczny. Przypominam sobie wizyty w kolejnych bankach w poszukiwaniu najlepszej oferty. Ciągłe obawy, mnóstwo nerwów, wątpliwości i pytań. Doskonale wiem jakiej pomocy wtedy potrzebowałam. Teraz mam ogromne doświadczenie i wiedzę zdobytą jako doradca i dyrektor w polskich oraz zagranicznych bankach. Swojego Klienta traktuję bardzo osobiście i oferuję mu obsługę, jakiej sama bym oczekiwała. Każdy, kto decyduje się skorzystać z moich usług, otrzymuje wsparcie w trakcie całego procesu ubiegania się o kredyt. Począwszy od wyboru najkorzystniejszej oferty, kończąc na wypłacie środków i zamknięciu wszystkich spraw związanych z kredytem.
Setki przeprocesowanych wniosków kredytowych i różne sytuacje, w jakich znaleźli się moi Klienci, pozwalają mi szybko przygotować skuteczny plan działania. Nie boję się wyzwań i trudnych spraw. Gdybym kilkanaście lat temu wiedziała, że pomoc eksperta kredytowego nic nie kosztuje, zaoszczędziłabym wiele czasu, stresu i pieniędzy.

Sylwia Domino

Ile to kosztuje?

Moja pomoc jest bezpłatna. To bank, z którym podpiszesz umowę kredytową, zapłaci za moją pracę. To wynagrodzenie nie ma jednak żadnego wpływu na warunki Twojego kredytu i nie zwiększa jego kosztu. Oferta, którą otrzymasz, jest identyczna z tą w placówce banku.

Taki model pracy jest gwarancją, że moje kompetencje, zaangażowanie i przede wszystkim skuteczność są na najwyższym poziomie. Każdy Klient jest dla mnie tak samo ważny, bo tylko zadowolona osoba poleci mnie swoim bliskim i znajomym.

Sylwia Domino - podczas pracy eksperta

Dowiedz się, jak oceniają mnie Klienci

Moja skuteczność jest mierzona zadowoleniem Klientów

Sprawdź, dlaczego moi klienci są zadowoleni. Zapoznaj się z wybranymi opiniami. Więcej znajdziesz tutaj lub na stronie Google.