Sylwia DominoO mnie

Nazywam się Sylwia Domino i jest mi bardzo miło, że odwiedzasz moją stronę.
Praca z Klientami to dla mnie wielka odpowiedzialność, ale i satysfakcja z pomocy w realizacji ich planów. Możesz skorzystać z mojego wieloletniego doświadczenia i dostępu do oferty kilkunastu banków. Zapraszam Cię do grona moich zadowolonych Klientów.

Więcej informacji o mnie znajdziesz poniżej.
Sylwia Domino - O mnie
https://sylwiadomino.pl/wp-content/uploads/2020/04/bgn-slider-blue-corner-left.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Sylwia Domino

Kim jestem?

Sylwia Domino - zdjecie

Od 2000 roku pracuje w branży finansowej, ale cały czas pamiętam jakie uczucia towarzyszyły mi, kiedy ubiegałam się o swój pierwszy kredyt hipoteczny. Przypominam sobie wizyty w kolejnych bankach w poszukiwaniu najlepszej oferty. Ciągłe obawy, mnóstwo nerwów, wątpliwości i pytań. Doskonale wiem jakiej pomocy wtedy potrzebowałam. Teraz mam ogromne doświadczenie i wiedzę zdobytą jako doradca i dyrektor w polskich oraz zagranicznych bankach. Swojego Klienta traktuję bardzo osobiście i oferuję mu obsługę, jakiej sama bym oczekiwała. Każdy, kto decyduje się skorzystać z moich usług, otrzymuje wsparcie w trakcie całego procesu ubiegania się o kredyt. Począwszy od wyboru najkorzystniejszej oferty, kończąc na wypłacie środków i zamknięciu wszystkich spraw związanych z kredytem.
Setki przeprocesowanych wniosków kredytowych i różne sytuacje, w jakich znaleźli się moi Klienci, pozwalają mi szybko przygotować skuteczny plan działania. Nie boję się wyzwań i trudnych spraw. Gdybym kilkanaście lat temu wiedziała, że pomoc eksperta kredytowego nic nie kosztuje, zaoszczędziłabym wiele czasu, stresu i pieniędzy.

Sylwia Domino

Ile to kosztuje?

Moja pomoc jest dla Klienta bezpłatna. To bank, z którym podpiszesz umowę kredytową, zapłaci za moją pracę. To wynagrodzenie nie ma jednak żadnego wpływu na warunki kredytu i nie zwiększa jego kosztu. Oferta jaką otrzymasz jest identyczna z tą w placówce banku.

Taki model pracy jest gwarancją, że moje kompetencje, zaangażowanie i przede wszystkim skuteczność są na najwyższym poziomie. Każdy Klient jest dla mnie tak samo ważny, bo tylko zadowolona osoba poleci mnie swoim znajomym.

Sprawdź, jak oceniają mnie Klienci. Zapraszam do zapoznania się z opiniami.

Sylwia Domino w trakcie pracy
Co mówią o mnie Klienci?

Moja skuteczność jest mierzona zadowoleniem Klientów

Sprawdź opinie Google o Sylwii Domino
Polecam Panią Sylwię każdemu. Zaangażowana i w 100% profesjonalna osoba. Pani Sylwia zawsze znalazła dla nas czas i wyjście z każdej sytuacji. Z czystym sumieniem 5 gwiazdek.

Jacek Klimowcz

Polecam współpracę z Panią Sylwią, czuć profesjonalizm na każdym etapie - od pierwszych rozmów dot możliwości finansowania, przez wsparcie na etapie przygotowania wniosków po etapy wypłaty kredytu - tak powinna wyglądać współpraca z Doradcą !

Paweł Stawiński

Bardzo, bardzo dziękujemy Pani Sylwii za pomoc w spełnieniu naszego marzenia o zakupie domu! Profesjonalistka w każdym calu! Niezwykle życzliwa, cierpliwa i pomocna. Przez cały proces kredytowy mogłam liczyć na jej pomoc i wsparcie niemalże 24h na dobę! cierpliwie wyjaśniała i rozwiewała wszelkie moje wątpliwości. Polecam z całego serca!

Klaudia Elgert

Niezwykle rzetelna, szybka w działaniu, przemiła osoba, znająca się na rzeczy. Cierpliwie wytłumaczyła wszystko, co powinno się wiedzieć, poprowadziła za rękę na każdym etapie, bardzo zaangażowana i szanująca potrzeby i czas klienta. Polecam!

Paulina Szemplińska

Bardzo serdecznie polecam, fachowa pomoc, bardzo miły kontakt, wyjaśnianie wszelkich niejasności zarówno przez telefon jak i email, pomoc w zebraniu i wypełnieniu całej dokumentacji co w moim przypadku było ciężką sprawą. Przeprowadzenie procesu starania się o kredyt hipoteczny i gotówkowy - szybko i bezproblemowo. Polecam współpracę z całego serca. Dziękuje za wszelką pomoc 🙂

Tomasz Mikiciuk

Dane identyfikacyjne
Sylwia Domino
Działam na podstawie wpisu do rejestru pośredników kredytowych w Komisji Nadzoru Finansowego pod numerami RPK026732 oraz RHA0007477
Bądźmy w kontakcie
Serwisy społecznościowe
Dane identyfikacyjne
Sylwia Domino
Działam na podstawie wpisu do rejestru pośredników kredytowych w Komisji Nadzoru Finansowego pod numerami RPK026732 oraz RHA0007477

Copyright by Sylwia Domino. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright by Sylwia Domino. Wszystkie prawa zastrzeżone.